Nasz Policzanin, który obecnie trenuje w CWZS Zawisza Bydgoszcz SL został w Glasgow halowym mistrzem Europy w biegu na 1500 m. Tym samym powtórzył on sukces sprzed dwóch lat z Belgradu❗️

 

12 lutego odbyło się XVI Forum Samorządowe Powiatu Polickiego. Forum odbyło się w Starostwie Powiatowym w Policach i było pierwszym spotkaniem w nowej kadencji 2018-2023.

Forum Samorządowe, któremu przewodniczy Cezary Arciszewski Przewodniczący Rady Powiatu w Policach, odbywa się raz na kwartał i jest doskonałą platformą wymiany doświadczeń i wdrażania nowych pomysłów w gminach Powiatu Polickiego i w samym Powiecie Polickim.

Czytaj więcej...

Z wielkim bólem składamy na ręce Rodziny i Bliskich najszczersze wyrazy współczucia.

Paweł Adamowicz, oddany idei społeczeństwa obywatelskiego, odważny, niezłomny i wierny swoim zasadom.
Takim Cię zapamiętamy. Pozostaniesz w naszej pamięci na zawsze.

Spoczywaj w pokoju.

Wspólnota Samorządowa Gryf XXI

Wczoraj było można nas spotkać na polickich ulicach. Kiedy wyruszaliśmy byliśmy w bardzo dobrych humorach. I wiecie co? Wróciliśmy w jeszcze lepszych! W drodze spotkała nas życzliwość i sympatia przechodniów. Opowiadaliśmy o naszym programie i dyskutowaliśmy o przyszłości Polic, z tymi którzy zechcieli nam poświęcić troszkę więcej czasu. Otrzymaliśmy wiele wskazówek od mieszkańców, które bierzemy sobie do serca. Dla Was warto się starać. Dziękujemy

Czytaj więcej...

14 października to dzień wyjątkowy. Dzień Edukacji Narodowej.

Wszystkim Wam zaangażowanym w rozwój przyszłych pokoleń za trudną pracę, poświęcenie i pasję jaką wkładacie w pełnienie tej niezwykle ważnej misji dziękujemy.

Jednocześnie życzymy Wam dalszej wytrwałości, pogody ducha i wszelkiej pomyślności zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. 

W ostatnim okresie w mediach społecznościowych pojawiło się wiele krzywdzących opinii pod moim adresem. Zarzuca się mi, że celowo nie uczestniczyłem w debatach wyborczych w dniach 10 i 11 października.

Otóż oświadczam, że nie unikam spotkań z osobami, które mnie zapraszają. Staram się być wszędzie, gdzie dzieje się coś ważnego dla naszej gminy. Jestem zawsze dostępny dla mieszkańców Polic, na korytarzach Urzędu Miejskiego, na ulicach naszego miasta, w sklepie. Mówiąc prostym językiem, jestem z ludźmi i dla ludzi. Nie boję się konfrontacji, ponieważ każdego dnia stykam się realnymi problemami ludzi i je rozwiązuję. A nie teoretyzuję, w czasie spotkań, debat, konferencji. Jestem do dyspozycji mieszkańców, na tym polega moja praca, która jest jednocześnie moją pasją i traktuję ją jak służbę dla drugiego człowieka.

Czytaj więcej...